Професійне прибирання приміщень

Довгострокове обслуговування

Підвищення продуктивності праці

Для підвищення продуктивності тpудa і поліпшення здоров’я співробітників офісу нeoбхoдімo eжeднeвнo пpoвoдіть кoмплeкcную прибирання пoмeщeній.

Внутрішня убopкa пoмoгaeт пpідaть вашому приміщенню oпpятний вигляд, покращує нacтpoеніe і самопочуття paбoтнікoв.

Кpoмe тoгo, нe cтoіт зaбивaть, щo чіcтиe oкнa і oтcутствіe муcopa позитивно сказиваеться нa іміджe вaшeй фиpм в глaзaх потeнціaльних замовників.

Розрахувати вартість довгострокового обслуговування

Оберіть площу приміщень

Телефон для зв'язку

Якісний менеджмент

Наша клінінгова компанія в перебігу довгих років надає послуги по щоденному прибиранню офісів, квартир, торговельних приміщень. Якісний менеджмент та професіоналізм нашого персоналу є гарантією того що Ваше приміщення завжди буде поддержіват в чистоті і порядку.

Компанія «УКРКЛІНДІМ» дуже серйозно ставиться до якості виконуваних робіт і вже встигла заслужити довіру численних компаній і їх позитивні відгуки.

Навчений персонал

Компанія «УКРКЛІНДІМ» надає Вам для регулярного прибирання в офісі або квартирі кваліфікований, добре навчений персонал, що має досвід роботи в даній сфері не менше одного року. Ми проводимо ретельний відбір співробітників, навчаємо роботі з професійної миючої технікою та хімічними засобами. А так само беремо до уваги відгуки з попередніх місць роботи.

Наша компанія укладає договір із замовником (копію договору можна отримати факсом або електронною поштою), в якому вказується: час проведення прибирання, кількість персоналу необхідного на об’єкті, перераховується необхідний інвентар.

Приклад стандартних послуг

Можна навести приклад стандартних послуг які виконуються при постійному обслуговуванні офісу або квартири, але варто зауважити що нижче перераховані позиції можуть змінюватись в залежності від побажання замовника.

Ми із задоволенням вишлемо Вам комерційну пропозицію складену персонально для Вашого офісу або квартири. В якому будуть вказані всі ціни, використовуваний прибиральний інвентар, хімічні засоби, кількість персоналу та час проведення прибирання.

Комплексний підхід

Вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами та вказати:

Загальну площу приміщення.

Колличество кабінетів.

Бажаний час проведення прибирання (ранок, вечір, в перебігу дня).

Кількість санвузлів.

Наявність кухні.

Покриття підлоги (ковролін, паркет, мармур …).