Прибирання офісів

Підтримання чистоти в офісах

Візитною карткою будь-якого сучасного будинку вважаються чистота і доглянутість. Як чисто виконується прибирання офісу, у великій мірі залежить не тільки настрій і здоров’я, а також працездатність службовців.

Підтримання чистоти в будівлях різного призначення, будь то кабінет або ж торговий зал, виробничий цех або склад, обумовлено не стільки життєвою потребою, але і невпинно збільшуються санітарно-гігієнічними вимогами.

Розрахувати вартість прибирання

Оберіть площу офіса

Телефон для зв'язку

Лояльність клієнтів

Крім видалення забруднень, метою збирання є попередження розповсюдження хвороботворних мікробів.

Майже всі Столичні фірми давним-давно оцінили вигоду від застосування послуг клінінгових фірм.

Так як це дозволяє не тільки досягати досконалої чистоти в кабінетах, але і збільшувати власну конкурентоспроможність, лояльністю клієнтів відвідують Вашу фірму, завдяки найбільш конструктивній роботі працівників фірми.

Скорочуємо витрати

Комплексне прибирання офісів, вироблена клінінговими компаніями скорочує ваші витрати на оплату своєї служби прибирання офісу, також на косметичний ремонт офісних приміщень, закупівлю нової офісних меблів, тому що належний догляд продовжує термін її служби, призводить до зростання прихованої прибутку фірми.

Крім цього клінінгові компанії знімають чималу частину завдань з службовців офісів, пов’язану з організацією прибирання приміщень.

Немає потреби наймати співробітників

Немає потреби наймати співробітників особисто, здійснювати контроль виконання ними власних обов’язків, закуповувати професійний прибиральний інвентар і техніку, а ще кожен день дивитися за поповненням запасів миючих та дезінфікуючих засобів.

З вашого боку знадобиться лише вибрати, які послуги більш прийнятні для фірми: щоденна, генеральне прибирання офісу або комплексне обслуговування, в яких додаткових послугах потребує ваша компанія (хімчистка килимових покриттів і м’яких меблів, миття фасадів).

Прибирання офісу після ремонту

Прибирання офісу після ремонту на професійному рівні проводиться більш ретельно і не має неприємних наслідків для гаманця замовника.

Фахівці досконало володіють сучасними методиками прибирання, тому прибирання офісу після ремонту, розбивається на три основних етапи.

Етапи прибирання офісу після ремонту:

Перше, збирається і виноситься все сміття, звільняються від забруднень методом сухої та вологої чистки всі поверхні.

Друге, очищається сантехніка і побутові прилади, спеціальними засобами знищуються всі виявлені плями і ретельно очищаються всі важкодоступні місця, включаючи радіатори, решітки, вентиляцію, ніші й щілини за сантехнікою та комунікаціями.

Третє, проводиться миття вікон після ремонту, і остаточно звільняються від найдрібнішого пилу всі поверхні і щілини. При необхідності проводиться поліровка мармуру, хімчистка ковроліну і м’яких меблів.