Генеральне прибирання

Генеральне прибирання приміщень

Періодично при зміні пори року або просто, щоб атмосфера в квартирі, будинку або офісі стала більш свіжої та приємною необхідно проводити генеральне прибирання.

З досвіду навіть невелике приміщення забирає багато часу і сил, крім того, необхідно мати спеціальне обладнання та миючі засоби, щоб прибирання була ефективною.

Професійне прибирання дозволяє не тільки заощадити час і власні сили, але й отримати довгостроковий результат найвищої якості.

Розрахувати вартість прибирання

Оберіть площу квартири

Чи потрібні додаткові послуги

Потрібно вимити вікнаПомити холодильник і духовкуПочистити м'які меблі

Телефон для зв'язку

Регулярне генеральне прибирання

Генеральне прибирання приміщень повинна регулярно проводитися в офісах, виробничих цехах і торговельних залах, адже співробітники будь-якої компанії в умовах чистоти і порядку будуть працювати більш ефективно.

Клієнти та відвідувачі більш охоче користуються послугами і роблять більше покупок в організаціях, де всі приміщення та офіси сяють чистотою. Крім того, існують певні санітарні норми, відхилення від яких загрожує установі неприємностями.

Є всі необхідні засоби

Генеральне прибирання приміщень, проведена досвідченими співробітниками нашої компанії, позбавить вас від необхідності самостійно займатися трудомісткою і копіткою роботою.

Ми ретельно опрацюємо всі тверді і м'які покриття, відмиємо до блиску вікна і дзеркала, приведемо в порядок кахельну плитку і мармурові плити. У нас є всі необхідні засоби, щоб очистити важкодоступні місця, включаючи вузькі щілини, глибокі ніші й вентиляційні грати.

Генеральне прибирання житлових приміщень

Для позбавлення від застарілих трудноудаляємиє плям ми підберемо спеціальний засіб, який не зашкодить основного покриття.

Генеральне прибирання житлових приміщень повинна проводитися досить регулярно, адже пил і накопичилася бруд у щілинах викликає алергію, посилює астму і сприяє встановленню неприємного запаху в квартирі.

Якщо ви не хочете знизити якість життя, то проводите кожен сезон генеральне прибирання у всіх приміщеннях.

Послуга включає в себе:

Чищення та миття будь-яких видів підлог.

Видалення жирних плям.

Видалення пилу з освітлювальних приладів і кондиціонерів.

Комплексне прибирання санвузлів (підлога, кахельні стіни, раковини, пісуари й унітази, перегородки, дзеркала, двері, сміттєві корзини, диспенсери для гігієнічної продукції і т.д.).

Чищення та миття стін, видалення локальних плям (для вологостійких поверхонь).

Чищення укосів, підвіконь і лоджій.

Протирання радіаторів опалення.

Знепилювання меблів, оргтехніки, предметів інтер'єру.

Видалення пилу і плям з розеток, подовжувачів і т.д.

Полірування меблів з натурального дерева.

Полірування дзеркал, скляних поверхонь.

Догляд за предметами інтер'єру (картини, вазони, панно і т.д.).

Чистка та полірування предметів з нержавіючої сталі, латуні, бронзи.

Винесення сміття, заміна пакетів, чищення попільничок.

Прибирання дверних блоків (протирання панелей дверей, наличників, полірування скляних елементів, полірування металевих елементів – ручки, фурнітура, латунні таблички.