Миття вікон

Миття вікон і вітрин

Така послуга, як миття вікон, вітрин є необхідним заходом у весняно-літній сезон. Фасад будівлі, як обличчя Вашої фірми, необхідно підтримувати в чистоті, щоб у клієнтів і партнерів складалося позитивне враження про Вашу компанію.

Оскільки вікна є невід’ємною частиною будь-якого фасаду, своєчасне їх миття буде працювати на Ваш авторитет і сприяти підвищенню продуктивності та результативності праці підлеглих за рахунок більшого потрапляння в приміщення денного світла.

Наша компанія «УКРКЛІНДІМ» надає таку послугу, як миття вікон, вітрин приватним особам і організаціям. Миття вікон, вітрин, якщо немає вільного доступу до заскленої поверхні з землі, здійснюється методом промислового альпінізму. Досвідчені висотники за допомогою тросів, спеціальних кріплень і устаткування, закріплюються на даху будівлі і виконують роботи з миття вікон, вітрин.

Завдяки такому кріпленню промислові альпіністи мають доступ до важкодоступних місць на фасаді будівлі і легко справляються навіть із, здавалося б, жорсткими завданнями.

Довіривши нам миття вікон у Вашій квартирі або офісі, Ви отримуєте: високу якість, професіоналізм і найкоротші терміни виконання робіт. При замовленні великого обсягу робіт або укладення договору на постійне обслуговування нашою компанією надаються істотні знижки.

Ймовірно, комусь здається, що помити своє вікно здатен кожен, проте є ситуації, коли доводиться звертатися до фахівців. Наприклад, миття вікон після ремонту і будівництва належить до специфічних занять, які вимагають особливого досвіду.

Розрахувати вартість миття вікон

Оберіть кількість вікон

Чи потрібні додаткові послуги

Вимити вікна після ремонтуПотрібно видалити плівку на рамахПочистити жалюзі

Телефон для зв'язку

Післябудівельне миття вікон

Якісна послестроительная миття вікон припускає володіння навичками поводження з інструментами і використання спеціальних хімічних засобів. А все через те, що після ремонту на стеклах, рамах і фурнітурі залишається шар дрібного пилу і стійки плями не завжди зрозумілого походження. На самостійну роботу з кожним вікном йде дуже багато часу, а результат, на жаль, не завжди радує.

Для фахівців нашої клінінгової компанії миття вікон після будівництва є звичним заняттям, тому ми готові прийти на допомогу в будь-який час року. Для досягнення дійсно вражаючого результату ми використовуємо ефективне сучасне обладнання, яке не залишає подряпин на склі та рамах, і хімічні препарати, які пройшли перевірку в умовах Києва.

Для миття вікон після будівництва та ремонту часто доводиться вдаватися до сильних засобів, але ми гарантуємо, що вибираємо тільки гіпоалергенні препарати, які не зашкодять здоров’ю оточуючих людей.

Ми використовуємо спеціальні засоби, які не залишають розлучень на стеклах, володіють властивостями відштовхувати жир, кіптяву й пил протягом тривалого часу, тому вікна довго залишаються чистими і прозорими, відмінно пропускаючи світло в кімнати.

Звертайтеся до нас, і послестроительная миття вікон не забере у вас багато часу і сил, а стане радісною завершенням ремонту або будівництва.