Хімчистка жалюзі

Жалюзі з ламелями з різних матеріалів вже давно стали звичними в житлових будинках і офісах. Але як же важко їх буває очистити самостійно!

Навіть, здавалося б, проста чистка жалюзі їх алюмінію або пластику займає масу часу і не завжди закінчується задовільно. Крім того є висока ймовірність деформації ламелей і пошкодження захисного шару тканини.

Розрахувати вартість хімчистки жалюзі

Оберіть кількість жалюзі

Чи потрібні додаткові послуги

Потрібно почистити покриттяПотрібно вимити вікнаПотрібно почистити м'які меблі

Телефон для зв'язку

Економія коштів

Деякі люди навіть приходять до невтішного висновку, що легше буде купити нові жалюзі, ніж займатися стомлюючої очищенням колишніх. Але ж це обійдеться недешево, оскільки жалюзі з багатьох тканин на великі вікна коштують дорого. Втім, вихід є! Треба звертатися до професіоналів, які займаються спеціалізованою чищенням жалюзі в Києві.

Професійне хімчистка жалюзі з використанням спеціального обладнання і ефективних засобів для чищення дозволить повернути ламелям з різних тканин первинну свіжість і чистоту.

При цьому захисний шар і структура тканини не порушуються, тому жалюзі зберігають свій розмір, форму і колір. Просто звертайтеся в клінінгову компанію із замовленням послуги з чищення жалюзі в Києві, і термін служби ваших жалюзі буде продовжений на багато років.