Хімчистка м’яких меблів

Для забезпечення свого затишку і зручності ми в своїх будинках встановлюємо м’які меблі – дивани, крісла, пуфи і банкетки. Як і будь-які побутові предмети, меблі вимагає періодичного чищення, особливо якщо меблі використовується повсякденно, а в квартирі проживають безтурботні маленькі діти й волохаті домашні вихованці.

Чищення м’яких меблів – це непросте заняття, особливо якщо з’являються важко виведені плями від кави, чаю, вина, ягід, крові, шоколаду та косметичних засобів. Крім того, хімчистка м’яких меблів необхідна, щоб позбавлятися від неприємних запахів, які накопичуються в оббивці з роками.

Тільки спеціально підготовлені співробітники клінінгових компаній можуть підібрати ефективні засоби і вибрати необхідну технологію для усунення забруднення відповідно до виду оббивки. Наша компанія надає послуги з чищення м’яких меблів вдома і в офісі на зручних для замовників умовах.

Завдяки нашим досвідченим фахівцям чищення крісел і чищення дивана в Києві не займе багато часу, а термін служби оббивки при цьому збільшується в два рази!

Розрахувати вартість хімчистки м’яких меблів

Оберіть кількість меблів

Чи потрібні додаткові послуги

Потрібно вимити вікнаПотрібно видалити складні плямиПотрібно почистити покриття

Телефон для зв'язку

Ми гарантуємо

Ми гарантуємо, що приведемо в порядок будь-які види оббивки, включаючи бавовна, льон, натуральний оксамит, штучну замшу, флок, велюр, нубук, штучну і натуральну шкіру.

У відповідності зі ступенем забруднення наші майстри підбирають найбільш щадний, але діючий для кожного випадку метод чищення, тому може бути запропонована суха чистка диванів на дому або глибока хімчистка дивана і крісел.

Комплексний підхід

Зазвичай використовується комплексний підхід до вирішення задачі, тому для виведення окремих плям застосовуються спеціальні плямовивідники для меблевих тканин, при необхідності проводиться відновлення кольору тканини й видалення неприємних запахів.

Ми працюємо як вручну, так і з використанням професійної техніки – парогенераторів і екстракторів. Усі застосовувані в роботі хімічні препарати є безпечними для здоров’я і екологічно чистими.