Хімчистка ковроліну

Крім усього іншого, вишуканість квартирі, офісу або дачі надають килимові покриття, або ковролін. Вони створюють особливу теплу, спокійну, затишну атмосферу в приміщенні, прикрашають інтер’єр, приглушують сторонні шуми і звуки, а взимку – чудово зберігають тепло.

Але всі ці переваги може звести нанівець неправильний і недостатній догляд за килимовим покриттям. Ковролінового покриття з легкістю стають скопищем пилу, шкідливих мікроорганізмів і пилових кліщів.

Розрахувати вартість хімчистки ковроліну

Оберіть площу покриття

Чи потрібні додаткові послуги

В приміщенні присутні мебліПотрібно видалити плямиПотрібно почистити м'які меблі

Телефон для зв'язку

Сприяє комфортності

А це вже не тільки не сприяє комфортності, але і може спровокувати ряд захворювань (астма) і алергічних реакцій. Та й зовнішній вигляд забрудненого ковроліну дуже скоро перестане радувати своїм виглядом.

Для того, щоб подібне не сталося і м’яке покриття підлоги довго дарувало своїм господарям естетичне задоволення, потрібно просто вчасно його очищувати.

Чистка килимових покриттів

На допомогу тут прийде така послуга, як хімчистка ковроліну. Київ, зі своєю розвиненою інфраструктурою і сферою обслуговування розташовує безліччю професійних клінінгових компаній, діяльність яких спрямована на ефективне та якісне зміст Вашого килимового покриття протягом багатьох років.

Чищення ковроліну

Чищення ковроліну – процедура, що передбачає професійний догляд за килимовим покриттям. Вона вимагає не тільки спеціальних знань у сфері клінінгового обладнання та засобів хімічного очищення, але і навичок визначення типу волокна. Сучасні килимові покриття можуть виготовлятися як з натуральних (вовни), так і з синтетичних волокон (поліефіру, нейлону та інших сучасних матеріалів).

Невірне визначення типу волокна може серйозно пошкодити килимове покриття. Не варто забувати і про які знаходяться під ковроліном покриттям підлоги.

Від його властивостей залежить технологія хімічної обробки ковроліну, застосовувана фахівцями даної сфери – волога, суха, вакуумна чистка ковроліну. Київ, як і будь-який інший великий мегаполіс має давні традиції у сфері клінінгового обслуговування, але навіть звертаючись до досвідченим професіоналам, необхідно розуміти основні принципи методів хімічного чищення – інакше можна тільки все зіпсувати.

Волога хімчистка ковроліну, помилково проведена на паркетній підлозі, призведе до його здуття, а це загрожує заміною не тільки килимового покриття, але і самої підлоги.

Спеціальна чищення килимів та ковроліну проводиться не менше двох – трьох разів на рік, в залежності від інтенсивності їх забруднення. Професійне хімчистка ковроліну передбачає кілька технологічних підходів до виконання цієї процедури, кожен з яких має свої переваги та особливості.

Глибока чистка ковроліну

Волога, або екстракторного чищення ковроліну застосовується для усунення забруднень малої або середньої ступені. Проводиться з використанням миючого пилососа. Обмежень в застосуванні дана технологія не має. Вологе чищення дозволяє більш глибоко очистити поверхню, проте її висихання згодом займе певний час, виходячи з умов середовища перебування покриття.

До етапів екстракторного чищення можна віднести:

Вакуумне чищення ковроліну спеціальним пилососом.

Підготовку поверхні до хімчистці; загальну обробку поверхні килима особливим активним миючим розчином, який розподіляється по всій поверхні покриття.

Локальну чистку поверхневих плям і забруднень, що вимагають інтенсивної чистки (із застосуванням спеціальних професійних засобів для виведення плям, сухого пара і методів заморозки).

Екстракторного чистку ковроліну професійним миючим пилососом.

Полоскання поверхні (за допомогою потужного екстракторного механізму, видаляє з структури покриття забруднення шляхом розчинення бруду хімічними речовинами).

Кількаразову промивку поверхні водою (що дозволяє вимити бруд і хімічний розчин з ворсу).

Просушування ковроліну (в примусовому порядку, за допомогою сушильної.

Чисте килимове покриття - це не тільки довгий термін його експлуатації і бездоганний зовнішній вигляд підлоги. Це ще й чисте, свіже повітря в приміщенні. А значить - запорука Вашого здоров'я та здоров'я оточуючих Вас людей!

Глибока чистка ковроліну:

Глибока чистка ковроліну, або вакуумна використовується у випадках особливо сильних забруднень і наявності плям невідомого походження. Тут використовуються професійні хімічні засоби для інтенсивного очищення.

Вакуумна чистка може бути проведена у винятково складних випадках з використанням засобів для виведення плям. Не можна проводити таку чистку на килимовому покритті, покладеному поверх паркету.

До етапів вакуумного чищення ковроліну відносять:

Механічну очистку професійним пилососом, проводящуюся перед основною хімчисткою.

Підготовчі процедури і тестування поверхні.

Виведення значних забруднень, плям і субстанцій з проведенням локальної інтенсивної чистки.

Глибинну роторну хімічне чищення ковроліну спеціальними однодискова машина.

Ручну чистку важкодоступних зон покриття.

Полоскання і промивання водою ворсу.

Примусове просушування поверхні.

Відновлення за допомогою спеціальних засобів пошкоджених ділянок ворсового покриття, усунення так званих «протоптаних» місць.