Довгострокове обслуговування

Підвищення продуктивності праці

Для підвищення продуктивності праці та поліпшення здоров ‘я співробітників офісу необхідно щодня проводити комплексне прибирання приміщень.

Внутрішнє прибирання допомагає надати вашому приміщенню охайний вигляд, покращує настрій і самопочуття працівників.

Крім того, не варто забувати, що чисті вікна і відсутність сміття позитивно позначається на іміджі вашої фірм в очах потенційних замовників.

Розрахувати вартість довгострокового обслуговування

Оберіть площу приміщень

Телефон для зв'язку

Якісний менеджмент

Наша клінінгова компанія протягом довгих років надає послуги з довгострокового обслуговування та щоденного прибирання офісів, квартир, торгових приміщень. Якісний менеджмент і професіоналізм нашого персоналу є гарантією того що Ваше приміщення завжди буде підтримуватися в чистоті і порядку.

Компанія “УКРКЛІНДІМ" дуже серйозно ставиться до якості виконаних робіт і вже встигла заслужити довіру численних компаній і їх позитивні відгуки.

Навчений персонал

Компанія “УКРКЛІНДІМ" надає Вам для регулярного прибирання і довгострокового обслуговування в офісі або квартирі кваліфікований, добре навчений персонал, який має досвід роботи в даній сфері не менше одного року. Ми проводимо ретельний відбір співробітників, навчаємо роботі з професійною миючою технікою та хімічними засобами. А так само беремо до уваги відгуки з попередніх місць роботи.

Наша компанія укладає договір із замовником (копію договору можна отримати факсом або електронною поштою), в якому зазначається: час проведення прибирання, кількість персоналу необхідного на об ‘єкті, перераховується необхідний інвентар.

Приклад стандартних послуг

Можна навести приклад стандартних послуг які виконуються при довгостроковому обслуговуванні офісу або квартири, але варто зауважити що нижче перераховані позиції можуть змінюватися в залежності від побажання замовника.

Ми з задоволенням вишлемо Вам комерційну пропозицію складену особисто для Вашого офісу або квартири. У якій будуть вказані всі ціни, інвентар що використовується, хімічні засоби, кількість персоналу і час проведення прибирання.

Комплексний підхід

Вам необхідно зв ‘язатися з нашими менеджерами і вказати:

Загальну площу приміщення.

Кількість кабінетів.

Бажаний час проведення прибирання (ранок, вечір, протягом дня).

Кількість санвузлів.

Наявність кухні.

Покриття підлоги (ковролін, паркет, мармур…).