Про компанію

Про компанію

8-ми річний досвід

Клінінгова компанія «УКРКЛІНДІМ» пропонує комплексні послуги в широкому асортименті в області прибирання житлових, виробничих, складських та офісних приміщень.

Наша головна турбота не просто знищувати бруд будь-яких видів, а підтримувати чистоту і забезпечувати своїм замовникам комфортні умови для відпочинку і роботи.

Наші компанія успішно трудиться на ринку клінінгових послуг України більше 8 років. За ці роки у нас сформувався чудовий колектив фахівців різного профілю, які виконують професійне прибирання у відповідності з високими світовими стандартами.

Всі наші співробітники пройшли спеціальну професійну підготовку і досконало вивчили сучасні методики в області клінінгу. За нашими плечима залишилися вже мільйони чистих квадратних метрів площ в міських квартирах і заміських будинках, на підприємствах і в офісах.

Практика

Постійна практика дозволила нам розробити власні ефективні прийоми збирання, що підвищує інтенсивність нашої діяльності і гарантує високу якість результату. Ми готові привести в порядок не тільки звичайні приміщення, але і важкодоступні місця з безліччю щілин, виступів і сходинок.

Звертаючись до нас, ви дізнаєтеся, що таке справжній клінінг або професійне прибирання. Ви переконаєтеся, що клінінгові послуги дозволяють поліпшити якість життя і створити відмінні умови для своїх співробітників.

Доступні ціни

При цьому наша клінінгова компанія виконує всі види робіт за доступними цінами, а постійні клієнти отримують додаткові пільги, документально закріплені офіційним договором.

Професійний клінінг дозволить вам заощадити свій час і сили при прибиранні. Наші фахівці озброєні відмінним професійним обладнанням та інвентарем, який значно скорочує час прибирання і підвищує якість послуг. Ми скрупульозно вивчаємо всі новинки побутової хімії і застосовуємо на практиці тільки найкращі та ефективні препарати.

Укладення договору

Ви можете бути спокійні навіть за самі делікатні й дорогі поверхні, тому що ми делікатно впораємося з будь-якою плямою.

Ми завжди уважно і з повагою ставимося до вимог наших клієнтів, тому при укладенні договору на надання клінінгових послуг ви можемо скласти індивідуальне угоду з урахуванням всіх особливостей об’єкта і побажань замовника.

Прибирання квартири після ремонту 170 кв.м.

Сергій

Спасибі велике за виконану роботу. Виконали прибирання квартири швидко (з 9:00 до 18:00) а головне якісно. З повагою Сергій.

Хімчистка ковроліну (офіс)

Ірина

Компанія «УКРКЛІНДІМ» виконала чистку ковроліну в нашому офісі на вул.Червоноармійській. Були приємно здивовані оперативністю і ретельністю виконання робіт, вивелися навіть ті плями на видалення яких ми і не сподівалися. Спасибі вам велике!
З повагою Самусенко Ірина.

Мийка вікон.

Олена Миколаївна

З компанією УКРКЛІНДІМ наш магазин познайомився, коли знадобилось термінове прибирання після ремонту. Ми залишилися дуже задоволеними. Але найбільше нам подобається миття вікон, тому що самі ми з величезними шибками не справляємося, а їх завжди треба підтримувати в чистоті.

Наші клієнти: